eD WORLD

Největší online konference IT prodejců z Česka a Slovenska

29.05.2022 08:16:05

Infostánek

Jsme moc rádi, že jste se rozhodli věnovat svůj dnešní den návštěvě naší plně online IT konference eD WORLD. Abyste si ji užili naplno, vybrali jsme pro vás ty nejdůležitější informace, které vám usnadní orientaci a provedou vás celým dnem.

Virtuální stánky vybraných IT značek najdete v sekci pod stejným názvem po levé straně foyer nebo v horním menu. Uvnitř sálu na vás čeká řada stánků nabitých informacemi. Zjistěte více o produktových novinkách, získejte informace o dění ze světa značek, prohlédněte si přiložené materiály, promoakce, videa nebo se spojte se zástupci značek přes chat a pusťte se do networkingu.

Na některých stáncích můžete vpravo dole v kolečku najít také soutěžní anketu. Pokud odpovíte správně, budete zařazeni do slosování o ceny a v případě výhry vás budeme v následujících dnech kontaktovat.

Také jsme pro vás připravili celkem 24 tematických přednášek + dalších 7 odborných, které najdete na pravé straně foyer nebo v horním menu. Nebude také chybět oblíbená panelová diskuze na téma Bezpečnost dat, zálohování, ukládání.

V průběhu celé konference můžete pokládat dotazy vybraným značkám na jejich stáncích prostřednictvím chatu.

Níže jsme pro vás sepsali také odpovědi na nejčastější dotazy ke konferenci (pod záložkou FAQ) a podrobnosti o soutěžních kvízech.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat organizátorku akce Martinu Brauner, kontakt na ni najdete níže.

S organizačním týmem se můžete spojit i skrze online chat  vpravo dole přímo na této stránce.

Přejeme hezký den a věříme, že si celou konferenci užijete naplno!

Úvodní video

FAQ

Akce navazuje na tradiční konference eD EXPO, eD WORLD a eD FORUM, které se pravidelně konají v Praze a v Bratislavě.

Je určena primárně pro registrované klienty distributora eD system a má široký zásah českého i slovenského trhu současně.

Světoví IT výrobci zde představí své nejnovější produkty na nadcházející sezonu, a to formou přednášek a virtuálních výstavních stánků.

Ano, záznam bude možné zhlédnout po skončení vysílání zde na tomto webu a dále na YouTube kanále eD system.

Ano, dotazy můžete pokládat na stáncích vybraných značek. Chat na stánku poznáte podle bublinky v pravém dolním rohu.

Můžete také využít přímé kontakty uvedené v dolní části výstavních stánků. 

Soutěžní kvízy budou celkem dva. Jeden před obědovou přestávkou a druhý na závěr konference.

Stačí sledovat vysílání a naše moderátorky vás kvízy provedou.

Obou online kvízů se mohou zúčastnit jen diváci sledující náš přenos přímo na tomto webu edworld.cz (na jiných platformách může docházet ke zpoždění přenosu).

Nárok na získání cen z kvízu mají pouze zákazníci eD system (Česko a Slovensko).

Podmínkou pro získání jedné z cen v případě umístění je i vyplnění celého jména a příjmení soutěžícího, tak abychom byli schopni identifikovat výherce.

Naši kolegové jsou vám k dispozici po celý den a zastihnete je na jejich obvyklých kontaktech.

Sledujte náš aktuální přehled promoakcí. Některé mají jen omezenou platnost po čas konference.

Prohlédnout si české promoakce u eD.

Prohlédnout si slovenské promoakce u eD.

Kalendář plánovaných akcí na rok 2021 najdete na webu eDéčka.

Vzhledem k těžko předvídatelné zdravotní situaci je možné, že i některé fyzické eventy budeme muset během roku převést do onlinu. Na výše uvedeném odkazu vás budeme o případných změnách informovat.

Program konference

Jednička bude vysílat 12 zajímavých přednášek z našeho červeného 3D studia v Praze. Řada přednášek bude doplněna o produktové ukázky a nebude chybět ani vysílání panelové diskuze a online kvízu. Vysíláním vás provede moderátorka Veronika Hatala.

Čas Přednášející Téma Značka

Dvojka bude vysílat 12 zajímavých přednášek z našeho modrého 3D studia v Praze. Vysíláním vás provede moderátorka Hanka Koutná. Na Dvojce nebude chybět ani vysílání panelové diskuze a online kvízu.

Čas Přednášející Téma Značka

Informace o online kvízu

Zapojte se do našich soutěžních kvízů a vyhrajte hodnotné ceny od partnerů konference. Soutěžit budeme hned dvakrát. První kvíz proběhne před obědovou přestávkou, druhý na závěr konference.

Obou online kvízů se mohou zúčastnit jen diváci sledující náš přenos přímo na tomto webu edworld.cz (na jiných platformách může docházet ke zpoždění přenosu).

Nárok na získání cen z kvízu mají pouze zákazníci eD system (Česko a Slovensko). Podmínkou pro získání jedné z cen v případě umístění je i vyplnění celého jména a příjmení soutěžícího, tak abychom byli schopni identifikovat výherce.

Zobrazit ceny, o které se soutěží v online kvízech