eD WORLD

Největší online konference IT prodejců z Česka a Slovenska

16.01.2022 20:11:10
contactPhoto-64-contactPhoto-64-Ritz-Petr-Samsung-Smart-Signage-1.jpeg.jpeg contactPhoto-65-contactPhoto-65-Vovesny-Radek-Samsung-Smart-Signage-1.jpeg.jpeg contactPhoto-66-samsung-harovsky.jpeg

Samsung Smart Signage

Vítejte na virtuálním stánku Samsung Smart Signage, výrobce chytrých displejů a hotelových televizí značky Samsung.

Připravili jsme pro vás spoustu zajímavého obsahu ze světa chytrých displejů značky Samsung, které nabízí řešení pro všechny oblasti byznysu, státní správy, vzdělání i zábavy. Zaujměte zákazníky vizuálně podmanivým obsahem se Samsung Smart Signage!

Časy živých přednášek:
1
13:45 - 14:10
Denis Hařovský
Svět chytrých displejů Samsung Signage

O společnosti:

Portfolio Samsung Smart Signage zahrnuje nejširší škálu profesionálních displejů na trhu. Displeje Samsung se vyznačují vysokou obrazovou kvalitou i naprosto spolehlivým provozem a díky pokročilé technologii jsou schopné odolat těm nejtvrdším podmínkám a přesto bezproblémově fungovat nepřetržitě v jakémkoli provozu po celý den i noc. Zabudovaný operační systém poskytuje chytrým displejům Samsung Smart Signage schopnost fungovat samostatně a přitom poskytnout všechny výhody vzdáleného obsahu, a to v displejích s designovým provedením a těmi nejtenčími rámečky.

Na stánku najdete:

  • Katalog produktů Samsung Smart Signage
  • Zobrazovací technologie pro školství
  • Produktové listy k produktům Samsung Flip2 a Flip3 a polovenkovním displejům řady OMN
  • Produktová videa k produktům The Wall a Samsung Flip 2
  • Odkaz na virtuální Showroom
  • Záznam eD Webináře

Obraťte se na nás:

Jsme rádi, že jste zavítali na náš stánek a věříme, že zde najdete řadu užitečných informací. Pokud byste k našemu portfoliu měli jakékoli dotazy, můžete nás kontaktovat.

Samsung The Wall

Samsung Flip 2