eD WORLD

Největší online konference IT prodejců z Česka a Slovenska

16.01.2022 19:21:25
contactPhoto-113-samsung-cimbura.jpeg contactPhoto-80-Kulic-1.jpeg

Hezký den,

je nám milou příležitostí vás přivítat ve virtuálním výstavním stánku společnosti Samsung, který je součástí největší podzimní IT distribuční konference eD WORLD online. Jmenujeme se Zdeněk Cimbura a Jakub Kulič, jsme zástupci společnosti Samsung a budeme vašimi dnešními průvodci produktového portfolia a novinek značky Samsung v segmentu monitorů i memory.

Věříme, že jsme pro vás s kolegy ze Samsungu i eD připravili zajímavý a obchodně užitečný obsah. V průběhu dnešního dne máme pro vás připravenou přednášku o novinkách z produktového portfolia Samsung IT (memory + monitory), kterou můžete zhlédnout ve virtuálním přednáškovém studiu 1 konference eD WORLD od 14:55. Po skončení přednášky budeme k dispozici zde, na virtuálním výstavním stánku Samsung, na online chatu a budeme vám odpovídat na vaše dotazy a postřehy.

Připravili jsme pro vás i produktová videa k naší gamingové řadě monitorů Samsung Odyssey nebo nové generace Smart monitorů propojující práci i zábavu v jedno zařízení.

Rádi bychom vás upozornili i na zajímavé Samsung promoakce, které jsou vám k dispozici exkluzivně u eD. Naleznete je v sekci PROMOAKCE na virtuálním stánku Samsung IT.

A aby dnešní den nebyl jen o produktech, ale také o lidských tvářích a příbězích, poznejte příběh naší značky i tým, který má na starosti značku Samsung v eD.

Za zmínku stojí i článek Zdeňka Cimbury s titulkem Saumsung roste - každá kategorie IT dostává vlastní tým.

Přejeme vám inspirativní konferenci eD WORLD online a příjemný den

Zdeněk Cimbura, Jakub Kulič


Samsung Odyssey G9 – Herní monitory budoucnosti

Samsung 870 EVO - SSD pro každého

Samsung NVMe 980 PRO – Revoluce v rychlosti

Samsung Smart Monitory – Nová generace práce i zábavy v jednom

Samsung T7 Touch Externí SSD s dotykovým zabezpečením

Koktejlové léto se Samsung MEMORY

Promoakce pro registrované eD zákazníky: Barmanské dárky pro přípravu letních koktejlů.

Letní vinobraní se Samsung MONITORY

Promoakce pro registrované eD zákazníky: Výběr kvalitních vín za nákupy monitorů.