eD WORLD

Největší online konference IT prodejců z Česka a Slovenska

29.05.2022 06:19:58
contactPhoto-133-Sabina-Hlinenska-edit.jpeg contactPhoto-134-Bara-edit.jpeg

mluvii.com

Vítejte v mluvii, komunikační platformě pro vaši firmu. Ukážeme vám, jak obsloužíte své zákazníky online, pohodlně a z jednoho místa. S námi zvládnete hravě i 10 různých kanálů. Nevěříte?

Časy živých přednášek:
3
09:10 - 09:35
Sabina Lepičová
Mluvii - digitální podpora prodeje

Komunikovat digitálně je snadnější, než si myslíte

S kolika zákazníky dnes vaše firma komunikovala vzdáleně? Kolik konverzací přineslo ovoce? A sdělili vaši zaměstnanci všechny informace, které zákazník potřeboval?

Pokud jste si někdy položili podobnou otázku, jste u stánku mluvii.com správně. Jsme česká technologická firma vyvíjející vlastní komunikační platformu. Přes naše online i hlasové kanály denně komunikují se svými zákazníky české i zahraniční firmy v čele s největším českým operátorem O2. Provozujeme také informační linku 1212 Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, se kterou jsme pomáhali i v začátku pandemie koronaviru v roce 2020. Jsme odborníci na komunikaci a pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů. Ať jsou jsou jimi spokojení zákazníci, firemní prestiž, zvyšování prodejů nebo snižování nákladů.

Virtuální kontaktní centrum mluvii spojuje komunikační kanály a technologie jako IP telefonie, chat, video hovor, Facebook Messenger, WhatsApp, e-mail nebo chatboty do jednotného uživatelského prostředí.

Díky omnichannelovému přístupu zůstává historie komunikace s klientem ze všech kanálů přehledně na jednom místě. Aplikace je velmi srozumitelná pro operátory i dostatečně pokročilá pro supervisory řídící provoz kontaktního centra nebo call centra.

mluvii The Omnichannel Experience