eD WORLD

Největší online konference IT prodejců z Česka a Slovenska

25.06.2022 04:26:23
contactPhoto-135-hadraba-radek-logitech-resized.jpeg

Logitech

Dokonalé řešení pro každý prostor. Praktická, efektivní a spolehlivá obrazová řešení plně kompatibilní s platformami, které již používáte.

Přivítejte budoucnost videokonferencí. Kompletní řešení pro místnosti od společnosti Logitech spolu s širokou nabídkou příslušenství umožňuje všem účastníkům jedinečný zážitek. Prozkoumejte novou generaci elegantních a jednoduchých řešení Logitech pro malé, střední a velké místnosti, která svou výkonností jsou jako stvořená pro inovativní a progresivní společnosti. Díky vybavení od společnosti Logitech získáte na videokonference nový pohled plný jednoduchosti, funkčnosti a maximální flexibility. Dechberoucí znění každého tónu, rozlišení obrazu ve 4K a dokonale čistá komunikace, tím vším vás Logitech ohromí a přetvoří videokonferenční místnosti na inteligentní prostory plné bezmezné interakce. Nyní mohou i vzdálení účastníci mít to nejlepší místo u stolu.

Recenze videokonference Logitech Rally Bar

Exkluzivní premiéra na eD WORLD. Zajímá vás více informací o videokonferenci Rally Bar pro střední místnosti?


Chcete vidět reálné záběry natočené Rally Barem? Podívejte se na nové video Otestováno eDéčkem, které jsme pro vás připravili ve spolupráci s eD.

Videokonferenční řešení vytvořená pro vaše podnikání

Nová dimenze videokonferencí a školní online výuky

Flexibilní řešení kabeláže v místnosti

Ovládejte vše jedním dotykem

Logitech Rally Bar

Řešení pro střední místnosti - až 15x zoom celkově (5x optický, 3x digitální), až 3 stolní mikrofony Rally, motorizované otáčení a naklápění, inteligentní hledáček, patentovaný systém antivibračního tlumení.

Logitech Rally Plus

Řešení pro velké místnosti - až 15x zoom celkově (5x optický, 3x digitální), až 7 stolních mikrofonů Rally, motorizované otáčení a naklápění, inteligentní hledáček, patentovaný systém antivibračního tlumení.

Logitech Rally Mini

Řešení pro malé místnosti - 4x digitální zoom, až 2 stolní mikrofony Rally, motorizované otáčení a naklápění, inteligentní hledáček, patentovaný systém antivibračního tlumení.

Logitech Swytch

Kompatibilní s konferenčními kamerami připojovanými prostřednictvím USB. Rovněž kompatibilní s ostatními řešeními pro místnosti, které využívají konferenční kamery připojené přes USB a displeje připojené přes HDMI.

Logitech Tap

Obrazovka 10,1" diagonálně se sklonem 14°, antireflexní potah odolný vůči ulpívání otisků prstů, rozlišení 1280 x 800, integrovaný ultrazvukový reproduktor, integrovaný PIR pohybový senzor, port USB 2.0, 3.0 nebo 3.1, typ A.

Logitech Scribe

Maximální rozměry tabule: výška 1,2 m, šířka 2 m, kompatibilní s prakticky každou videokonferenční aplikací jako kamera připojená přes USB, kamera Scribe se integruje do předních řešení pro videokonferenční místnosti.