eD WORLD

Největší online konference IT prodejců z Česka a Slovenska

16.01.2022 19:18:29

eDéčko

Čtvrtletník obsahující nejčerstvější informace ze světa eD a celého IT trhu. To je magazín eDéčko, který vydáváme každý kvartál.

Pravidelně jej tiskneme v nákladu 5.000 výtisků a publikujeme online. Extra obsah, který se do tištěného magazínu nevešel a další čerstvé aktuality z trhu najdete na rozšiřující online platformě edecko.cz.

Magazín eDéčko představuje exkluzivní komunikační nástroj, prostřednictvím kterého našim zákazníkům a obchodním partnerům předáváme novinky z celého IT trhu.

Najdete v něm zajímavé rozhovory a články, informace ze světa našich značek i ze světa eD system, představení produktových novinek, nejnovějších projektů a spoustu dalšího.

Mezi pravidelné rubriky patří například eD téma s přehledem toho nejdůležitějšího, co se u nás v eD zrovna děje, Očima produkťáka s představením novinek z portfolia našich značek, Představení zástupce značky, ve kterém vás kvartálně seznamujeme s top manažery světových IT značek, Retro okénko v rámci kterého se pravidelně pídíme po historii zajímavých produktů nebo reportáže z proběhlých eD akcí.

Online verze magazínu na edecko.cz slouží jako rozšiřující platforma. Najdete v něm nejen extra obsah a rozšíření článků, které se do tištěných čísel nevešlo, ale také ty nejaktuálnější zprávy ze světa eD.

Magazín eDéčko v číslech:

  • 36 průměrná délka jednoho vydání
  • 5.000 výtisků magazínu každý kvartál
  • 1.000 přečtení každého vydání v online PDF verzi
  • 3.500 návštěvníků měsíčně na stránkách edecko.cz

Aktuální vydání magazínu je vždy k dostání na našich akcích, na všech našich pobočkách, u našich eD obchodníků nebo vám jej můžeme zaslat poštou. Nejnovější články pravidelně publikujeme také na našich sociálních sítích (Facebook, LinkedIn, Instagram). Všechna dosavadní vydání najdete v online PDF podobě na eDecko.cz.

Sledujte nás na eDecko.cz a získejte aktuální informace ze světa eD a značek v našem portfoliu.

Všechna vydání magazínu eDéčko v PDF

Prolistujte si tištěná vydání eDéčka na svém počítači nebo tabletu

Online verze magazínu eDecko.cz

Online verze magazínu rozšířená o další zajímavý obsah

Nejnovější - Letní vydání magazínu eDéčko

Přečtěte si nejnovější vydání magazínu